wtorek, maja 29, 2007

powolny ZAiKS

Wstyd i granda. Właśnie szukałem na stronie ZAiKS informacji na temat funkcjonowania tej organizacji. Trafiłem na podstronę Wewnętrzne regulacje prawne. Ucieszyłem się, że w końcu znalazłem regulaminy wyjaśniające kwestie, które mnie interesują. Pobrałem dokument, który jest zlinkowany pod wszystkimi dokumentami. I co się okazało? Zawiera on następującą treść:
W związku z pracami Komisji ds. weryfikacji obowiązujących regulaminów uprzejmie zawiadamiamy, że zweryfikowane zapisy tych dokumentów wewnętrznych Stowarzyszenia będą udostępniane stopniowo w późniejszym terminie.

Oczywiście należy liczyć się z możliwością zmian w regulaminach ZAiKS. Jednak w momencie sprawdzenia daty utworzenia tego pliku, okazało się że ma on 4 lata! Jeśli przez 4 lata nie udało się opracować nowych regulaminów, to warto zostawić na stronie stare. Tak długi okres czasu, to już nie jest sytuacja tymczasowa.

2 komentarze:

Agnieszka Konopa pisze...

gratuluje nowych doświadczeń :) z moich wynika, że dowiedzenie się czegokolwiek konkretnego, czy to ze strony, czy też np z rozmowy telefonicznej, od ZAIKSu jest wybitnie trudne... a szkoda...

Julian M. Skelnik pisze...

Czy chcesz zasugerować, że moje pytanie wysłane dziś mailem do ZAiKS jest bezcelowe? :)